Aktuálně

21.05.2020

Od pondělka plaveme!

Vážení rodiče, milí plavci! 
Od pondělka 25.5. začínáme opět fungovat ve všech sekcích. Pouze budeme muset dodržovat některá nařízení. Budeme se snažit, aby to výuku a tréninky omezilo co možná nejméně. Co bude jinak?

1. Čestné prohlášení - Všichni, kteří se budou účastnit tréninků, či výuky musí před 1. lekcí odevzdat podepsané ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ (v příloze). Pokud nemáte možnost si prohlášení vytisknout, budou k dispozici před začátkem výuky u Vašich trenérů, či cvičitelů.
2. Vstup do areálu  - Děti si budeme přebírat před bazénem. Vstup do areálu je pouze pro přímé účastníky tréninků, či výuky. Rodiče, nebo doprovod děti odevzdává a přebírá venku.
3. Roušky - Každé dítě musí mít s sebou roušku - sundat ji smí pouze při vstupu do bazénu a do sprch. Pokud půjde během výuky na WC, roušku je potřeba mít po ruce a opět nasadit.
4. Šatny - skříňky budou obsazovány ob jednu. 

Už se na vás těšíme, i v rouškách :-)
Vaši trenéři

Vítáme vás na stránkách Plaveckého klubu Zlín

Plavecký klub Zlín byl založen již v roce 1939. Celková sportovní koncepce klubu je rozvíjena v souladu se současnými odbornými trendy a také vychází z trenérských zkušeností PaedDr. Přikryla, pod jehož vedením zlínský plavec Daniel Málek dosáhl historického úspěchu českého plavání – 2x 5. místo (100 a 200 m prsa) na olympiádě v Sydney r. 2000 a mistr Evropy téhož roku z ME ve Valencii (celkem 3x účast na OH, 4x mistrovství světa, 15x účast na mistrovství Evropy). Dalšími úspěšnými odchovanci klubu poslední dekády pod jeho vedením jsou např. Marcela Kubalčíková, která dosáhla 6. a 2x 8.místa na mistrovství Evropy (celkem 1x účast na OH, 5x mistrovství světa, 13x účast na ME) nebo Ivo Benda (1x účast na MS, 6x ME).

Vyhledávání

Kontakt

PLAVECKÝ KLUB ZLÍN® z. s.
Hradská 854
761 05 Zlín

e-mail

info@zlinswim.cz