Aktuálně

27.03.2020

Nábor do sportovních tříd plavání

Dobrý den, vážení rodiče,
navštěvuje vaše dítě plaveckou přípravku a dosahuje zde velmi pěkných výsledků? Nabízíme vám možnost dalšího sportovního vyžití ve sportovní třídě plavání našeho Plaveckého klubu Zlín. Sportovní třídy jsou zřizovány při Základní škole Emila Zátopka ve Zlíně, Univerzitní 2701, počínaje 4. stupněm ZŠ. Bližší podrobnosti najdete na přiloženém plakátku.

10.03.2020

Oznámení!!!

Vážení rodiče, 
na základě mimořádného opatření vydaného dnes vládou rušíme do odvolání od zítřejšího dne všechny hodiny přípravky i klubového a sportovního plavání, včetně plánovaných sobotních závodů pro žáky 3. tříd. O dalším vývoji situace vás budeme na našich webových stránkách informovat.

Děkujeme Vám za pochopení

08.03.2020

Oznámení!

Vážení rodiče, 
dovolujeme si Vám předložit (v příloze) výzvu Krajské hygienické stanice Zlínského kraje, která nepřetržitě monitoruje situaci v souvislosti s výskytem koronaviru v České republice a ve světě.
Dále vás prosíme, abyste na tréninky posílali jen děti naprosto zdravé bez sebemenších příznaků respiračního i jiného infekčního onemocnění. V případě, že bude dítě jevit známky kašle, rýmy nebo dalších respiračních či jiných potíží, nebude mu dovoleno pobývat na tréninku a budete vyzváni, abyste si dítě odvedli domů nebo k lékaři. (I kdyby se mělo jednat o alergie – nejsme kompetentní to řešit, potřebujeme v takovém případě aktuální písemné vyjádření ošetřujícího lékaře dítěte, že dítě má alergickou rýmu, není infekční a může do kolektivu).  

Prosíme Vás, abyste byli obezřetní a chovali se dle přiložené výzvy.
Děkujeme Vám za pochopení

08.03.2020

České Budějovice 2020

V sobotu 29.2.2020 se 9 plavců z našeho klubu zúčastnilo závodů mládeže v Českých Budějovicích. Jeli jsme takovou dálku hlavně proto, abychom otestovali bazén, na kterém se bude konat Mistrovství ČR 13letého žactva. Pro ročník 2007 to byl velmi důležitý test toho, jak se popasovat se závody na 50metrovém bazéně po velmi dlouhé cestě a noclehu na neznámém místě. Věřím, že všechny zde nabyté zkušenosti zúročíme právě na Mistrovství ČR.

Vítáme vás na stránkách Plaveckého klubu Zlín

Plavecký klub Zlín byl založen již v roce 1939. Celková sportovní koncepce klubu je rozvíjena v souladu se současnými odbornými trendy a také vychází z trenérských zkušeností PaedDr. Přikryla, pod jehož vedením zlínský plavec Daniel Málek dosáhl historického úspěchu českého plavání – 2x 5. místo (100 a 200 m prsa) na olympiádě v Sydney r. 2000 a mistr Evropy téhož roku z ME ve Valencii (celkem 3x účast na OH, 4x mistrovství světa, 15x účast na mistrovství Evropy). Dalšími úspěšnými odchovanci klubu poslední dekády pod jeho vedením jsou např. Marcela Kubalčíková, která dosáhla 6. a 2x 8.místa na mistrovství Evropy (celkem 1x účast na OH, 5x mistrovství světa, 13x účast na ME) nebo Ivo Benda (1x účast na MS, 6x ME).

Vyhledávání

Kontakt

PLAVECKÝ KLUB ZLÍN® z. s.
Hradská 854
761 05 Zlín

e-mail

info@zlinswim.cz