Aktuality

Mistrovství ČR mladšího žactva v Chomutově

O víkendu 18. a 19.6. se uskutečnilo v Chomutově letní Mistrovství České republiky pro ročníky 2010. Samotná nominace je velkým úspěchem a povedlo se to hned šesti našim plavcům. Zúčastnili jsme se ve složení: Robin Pavelec, Jan Holý, Jan Solař, Filip Beneš, Tereza Novotná a Lucie Havlištová.

Pro dvě bronzové medaile si doplaval Robin Pavelec a to na 200 VZ časem 2:15,01 a na 100 VZ časem 1:03,63. Jeho čas na 200 VZ je zároveň klubovým rekordem 12 letech žáků! Dále vezeme z Chomutova bronzové medaile z chlapecké štafety 4x50 VZ, ve složení: Beneš, Holý, Solař, Pavelec. Robin Pavelec se ve všech svých disciplínách umístil do 8. místa. Dále se do nejlepší desítky z celé České republiky podařilo probojovat Jankovi Holému, který na 100 Z vybojoval krásné 7. místo a na 100 PZ 8. místo.
Všichni zúčastnění si zaplavali výrazně vylepšené osobní rekordy. V průběhu celých závodů jsme mnohdy slyšeli diskvalifikaci za porušení pravidel, naši plavci vše bezchybně zvládli a pro náš klub je Mistrovství ČR i v hojném zastoupení startů bez diskvalifikace.

Blahopřejeme všem k úspěchům a děkujeme za vzornou reprezentaci!

Za PK Zlín Eva Svobodová

 

Vyhledávání

Kontakt

PLAVECKÝ KLUB ZLÍN® z. s.
Hradská 854
761 05 Zlín

e-mail

info@zlinswim.cz