Informace

MEMORIÁL Hanky Martinkové „Šmelina Cup” 4. ročník

Hezký den,

přípravy na 4. ročník Šmelina Cupu jsou v plném proudu tak Tě na něj zveme!
 
Tentokrát se potkáme v sobotu 7.1.2023; plavecká část proběhne na zlínské 25ce od 14:00 hod., společenská část pak v Zelenáčově Šopě od 19:00 hod.
 
A na co se můžeš těšit na bazéně? Na tradiční disciplíny: 50mM, 50mZ, 50mP, 50mVZ, 100,m VZ, 100m PZ, na štafetu spolužáků a rodinných příslušníků, a také na závod v kostýmech.
Výkony potom odborně rozebereme při skleničce něčeho dobrého.
 
Tentokrát máme, po zkušenosti z minulých ročníků, připraveno pár úprav - doufejme, že k lepšímu. Především chceme být spravedlivější v hodnocení, takže:

1. Kategorie RODINA bude rozdělena na 2 podkategorie a) dvougenerační, b) třígenerační, abychom motivovali k přihlášce i kojence, babičky a dědečky.

2. Kategorie KAMARÁDI bude rozdělena na MUŽI a ŽENY (může startovat i MIX, ale bude hodnocena jako štafeta MUŽI, pohlaví určuje lékař).

3. Budeme vyhlašovat (a hodnotnými cenami odměňovat) nejpočetnější třídní kolektiv. Z tohoto důvodu bude v přihlášce zavedena kategorie "Rád přijdu, ale do vody mě nedostanete".
 
Pevně věříme, že si všichni užijeme příjemný den ve společnosti starých přátel a dalších stejně naladěných lidí, naplněný vzpomínkami na společně prožité chvíle u bazénu i novými (určitě příjemnými) zážitky.
 
Výtěžek závodů bude opět věnován Nadaci Most k domovu, která provozuje domácí hospic, jako poděkování za péči o Hanku Martinkovou v závěru jejího života.
 
Moc rádi bychom Tě na Šmelina Cupu viděly.
 
Elektronická přihláška bude připravena a spuštěna od 1.12.2022.
Zatím se připravuj teoreticky a rozmýšlej, ve kterých disciplínách pokoříš své vlastní rekordy.
Těšíme se na Tebe.
 
Uvidíme se?
Jako "návnadu" posíláme video z minulého ročníku (potřeba pustit se zvukem :-) )
 
 
 
Za organizátory
Alka a Lucka Martinkovi, Olga Ambrožová

Vyhledávání

Kontakt

PLAVECKÝ KLUB ZLÍN® z. s.
Hradská 854
761 05 Zlín

e-mail

info@zlinswim.cz