Aktuální výsledky

Poháry Moravy zima 2017

04.12.2017 14:56:00

Pohár Moravy jedenáctiletých
V Havířově 2.12. 2017 plavalo 8 jedenáctiletých plavců z Plaveckého klubu Zlín. Nejlépe se vedlo Marii Vydrové, která dosáhla čtyřikrát nejlepšího času na: 100 Z, 100 VZ, 50 VZ a 100 PZ, přestože na 100 Z brala stříbrnou medaili.

Pohár Moravy desetiletých
Do Karviné se nominovalo 7 plavců z našeho oddílu. Nejvíc se dařilo Vaškovi Vaculíkovi, který se 3x probojoval mezi nejlepších 10.

V Havířově 2.12. 2017 plavalo 8 jedenáctiletých plavců z Plaveckého klubu Zlín.
Nejlépe se vedlo Marii Vydrové, která dosáhla čtyřikrát nejlepšího času na: 100 Z, 100 VZ, 50 VZ a 100 PZ, přestože na 100 Z brala stříbrnou medaili.
Maruška si odvezla dále 2 bronzové medaile a to na 50 M a 200 Z čímž dokázala, že je všestrannou závodnicí a dokáže bodovat téměř u všech plaveckých způsobů a to jak na sprinty, tak i na střední tratě. Marie navíc posunula rekordy Plaveckého klubu Zlín na těchto tratích: 50 Z (ve štafetě), 100 Z, 100 VZ, 50 VZ. Dále si výborně vedla Aneta Skálová, která si vytvořila osobní rekordy a na 100 VZ nebyla daleko od bronzové medaile. Nakonec obsadila 6. příčku, na 50 VZ byla 8., 800 VZ 8. místo, 400 VZ 9. místo.
Na nejvyšší soutěži České republiky pro jedenáctileté žactvo Plavecký klub Zlín ještě reprezentovali: Amálie Bělíčková, Zuzana Balíčková, Sára Pařízková, Max Cielecký, Matyáš Hiess a Matěj Teplý.

Do Karviné se nominovalo 7 plavců z našeho oddílu. Nejvíc se dařilo Vaškovi Vaculíkovi, který se 3x probojoval mezi nejlepších 10 (7. místo na 50P, 8. místo 100PZ, 10. místo 200PZ). Těsně za prestižní desítkou skončil Adam Petrla (11. na 100M, 13. na 50 VZ) a Bára Koplíková (13. 400VZ). Premiéra to byla pro Valču Vičíkovou ze 4. třídy, která si tady poprvé vyzkoušela atmosféru velkých závodů. A už samotná nominace sem je velkým úspěchem, po necelém půlroce tréninku. Dále nás v Karviné reprezentovali: Adéla Beránková, Anna Čižmářová a Michal Petrla