Archiv článků

Aktuální výsledky

Plavecké závody Šumperk

24.11.2014 14:22:10

První listopadový víkend se i družstvo dorostenců zúčastnilo závodů v Šumperku, kde plavci dopadli více než dobře.

Zleva: Michael Müller, Michaela Gogelová, Eva Svobodová a Tomáš Kočař

Výborně se dařilo našim gymnazistům T. G. M. ze sportovní třídy 1.D Michaelovi Müllerovi a Tomáši Kočařovi. Michael zvítězil v disciplínách 100m prsa časem 1:09,9 s a 100m polohový závod časem 1:03,0 s, druhý byl na 100m znak 1:03,9 s a třetí na 50m volný způsob časem 26,0 s. Tomáš vyhrál 100m znak a motýl za 1:02,7 s a 1:04,2 s a ještě byl dvakrát druhý na 100m volný způsob a polohový závod za 57,3 s a 1:03,8 s. Michael byl ještě členem stříbrné a Tomáš bronzové štafety na 4x50m volný způsob.

Na stupně vítězů dosáhl i dorostenec Marek Fiala v disciplíně 200m volný způsob, kde za čas 2:10,6 s vyplaval bronzový stupínek.

Z nižších tříd gymnázia T. G. M. se dokázala prosadit na stupínek nejvyšší Michaela Gogelová, která zvítězila na 100m prsa časem 1:18,6 s. Bronzovou medaili ze štafety ještě přidala Eva Svobodová, rovněž žačka nižších tříd osmiletého gymnázia T. G. M. Všichni naši závodníci předvedli své nejlepší osobní rekordy, díky kterým se hojně prosazovali na stupně vítězů.