Archiv článků

Aktuální výsledky

Velká cena Prostějova

26.10.2010

V sobotu se zlínští žákovští plavci zúčastnili silně obsazených závodů o Velkou cenu Prostějova.

Tak jako v minulých letech závody přilákal téměř kompletní špičku moravských plavců v kategorii mladších a starších žáků. Velkou marodkou silně prořídlé řady zlínských starších žáků reprezentoval nejlépe Lukáš Macek, který zvítězil na trati 100 m polohový závod.

Mezi nejmladšími žáky vyhrál Martin Klusal 100 m motýlek a na 50 m prsa přidal 3.místo. Třikrát byl druhý Matěj Zábojník na 50 m znak, 100 m prsa a 100 m polohový závod. Dvě druhá místa získala Petra Polišenská na 50 a 100 m znak. Druhý byl i Milan Šimek na 50 m motýlek. Zita Hubáčková vybojovala třetí místa na 100 m motýlek a na 50 a 100 m volný způsob. Na třetím místě skončili také Vít Režňák na 100 m polohový závod a Barbora Štachová na 50 m znak.