Archiv článků

Aktuální výsledky

MZ Radovljica

13.07.2011

První víkend v červenci se zúčastnili zlínští plavci mezinárodních závodů ve slovinské Radovljici. Na tomto meetingu startovali závodníci ze šesti států a čtyřiceti osmi plaveckých klubů.

Závod byl prověrkou před letním mistrovstvím České republiky, které se koná 8. - 10. 7. v Praze.

V silné mezinárodní konkurenci získali zlínští plavci několik předních umístění :

Karel Beníček zvítězil na 50m znak časem 27,29 a naznačil, že hranice 27vt na této trati není pro něho nepřekonatelná. Na 100m motýlek a na 50m volným způsobem obsadil páté místo v časech 59,92 a 25,01, když v rozplavbách dosáhl ještě lepších časů 59,39 a 24,96.

Jan Huták zaznamenal zlepšení a získal dvakrát třetí místo, na 200m volným způsobem za 2:01,89 a na 200m motýlek za 2:14,64.