Archiv článků

Aktuální výsledky

OPŽ 11 letí a mladší – Vyškov

10.11.2013 19:51:36

Celkem 26 nejmladších závodníků Plaveckého klubu Zlín se zúčastnilo sobotních kvalifikačních závodů ve Vyškově. Tento závod byl kvalifikací pro Pohár Moravy 11 letého a 12 letého žactva, který se uskuteční v Opavě a Třebíči 7. - 8. 12. 2013.

Celkem získali naši mladí plavci 26 medailových umístění. Mezi nejúspěšnější patřili Kryštof Turza -4medaile,Denisa Kubalčíková-4medaile,Diana Zuzaníková-3medaile, Lucie Doležalová-3medaile,Patrik Kadlec-2medaile,Siekliková Michaela-2medaile,po jedné medaili získali : Adam Ryška, Vojtěch Křenek, Lucie Lukašíková a Julie Holíková.
Ve štafetách děvčata obsadila 3.místo na 4x50volný způsob a 1.místo  na 4x50 polohově.Chlapci obsadili 2.místo na 4x50 volný způsob a 5.místo na 4x50 polohově.
 Další naši plavci si v tomto závodě také velmi dobře vedli. Utvořili si svá osobní maxima a přispěli tak k výborné sportovní klubové atmosféře během závodů. Zvláště zaslouží pochvalu nejmladší žáci ze 4.třídy, pro které to byl velmi náročný celodenní  program.