Archiv článků

Aktuální výsledky

VC Slovenska

27.04.2012 10:02:03

O víkendu 21.-22.4.2012 se plavci PK Zlín zúčastnili mezinárodních závodů v Bratislavě. Mezi reprezentačními plavci z Izraele, Rakouska, Slovinska, Maďarska, Slovenska i České republiky se naši plavci rozhodně neztratili.

Markéta STRAPKOVÁ vyplavala dvakrát první místo v disciplínách 50m(29,81) a 100m znak(1:04,32). Na padesáti metrové trati splnila limit na nadcházející ME na dlouhém bazénu v maďarském Debrecínu. Porazila i Fabiene Nadarajah z rakouské reprezentace- medailistku ME.

Dalšími finálovými umístěními se blýskla dorostenecká závodnice PK Zlín Diana ROCHOVANSKÁ, která na 50metrů prsa (34,55) obsadila vynikající čtvrté místo pouze tři setiny od bronzové příčky rakouské reprezentantky a zaostala pouze 0,14s za seniorským oddílovým rekordem PK Zlín. I v dalších disciplínách si Diana zaplavala osobní maxima v disciplínách 100m prsa (1:16,12) a 200m prsa (2:46,02) a ve finále obsadila shodně sedmá místa.