Archiv článků

Aktuální výsledky

Euro Meet 2012 - Luxembourg

01.02.2012 22:35:32

Markéta Strapková a Karel Beníček startovali ve dnech 27.-29.1. 2001 na silně obsazeném meetingu v Luxembourgu. Závodu se účastnili sportovci z 22 zemí a 84 plaveckých klubů.
Celkem zde startovalo 618 plavců a mezi nimi řada evropských a světových medailistů. Karel Beníček a Markéta Strapková zde startovali v rámci české reprezentace a reprezentovali náš klub velmi dobrými výsledky.

Markéta Strapková byla ve finále na 100m znak pátá a na 50m znak sedmá. V doplňkových disciplínách na 50m VZ na 100m VZ obsadila jedenácté a patnácté místo.

Karel Beníček byl osmý ve finále na 100m znak, na 50m znak obsadil třinácté místo a na 200m znak vybojoval dvanácté místo.

Účast na těchto závodech byla pro všechny závodníky první prověrkou před letošní plaveckou sezonou , kdy se konají jak mistrovství Evropy, tak i Olympijské hry.