Archiv článků

Aktuální výsledky

Jarní pohár Hradce Králové 2017

14.06.2017 15:02:43

V sobotu 13.5. se konal Jarní pohár Hradce Králové, kde náš klub reprezentovalo 7 plavců. Všichni předvedli dobré výkony, z nichž některé byly i medailově oceněny.

Nejúspěšnější v tomto závodním dni byla Lucie Matošková, která si z hradeckého bazénu odvezla dvě zlata, a to na tratích 100 a 200 m prsa a to s velkým náskokem na soupeřky. 100 m prsa také zaplavala ve svém druhém nejrychlejším čase, takže mohla být nadmíru spokojená. Vedlo se také Gabriele Bártkové, která si vyplavala bronzovou medaili na 200 m polohový závod za čas 2:36,60 a také doplavala na nepopulárním 4.místě na 100 m znak. Také Michal Matúš byl úspěšný a na tratích 100 a 200 m motýlek si zaplaval osobní rekordy. Další osobní rekord přidal Jakub Skála, taktéž na trati 100 m motýlek. Dobré časy zaplavaly také Bára Zlobická, Denisa Kubalčíková a Pavlína Seidlová.