Aktuality

Členské příspěvky 2019/20

Vážení členové našeho klubu, Vážení rodiče,

jsme velmi rádi, že jste vložili Vaši důvěru do Plaveckého klubu Zlín, do našeho společného klubu. Díky Vám, našim členům a jejich rodičům, je PK Zlín dlouhodobě úspěšnou značkou a to nejen díky své velikosti, ale také díky profesionalitě a vysoké sportovní úrovní, kterou dokazujeme každým rokem v plaveckých soutěžích všech věkových i výkonnostních kategorií.

 

 

Cílem stávajícího vedení klubu, bylo od jeho prvního zvolení v roce 2010, vybudovat stabilní klub, s širokou členskou základnou a z plavání, udělat sport dostupný všem. Nárůst členské základny a dlouhodobě vyrovnané hospodaření klubu, je toho snad důkazem. Jsme velmi rádi, že zmiňované finanční stability jsme dosáhli zejména efektivním hospodařením a ne na úkor našich členů a neustálým zvyšováním jejich finanční zátěže. Vždyť od roku 2010, kdy byly členské příspěvky 4 000,- Kč, stouply k současnosti pouze na 4 600,- Kč, což jsou stále jedny z nejnižších příspěvků ve sportu vůbec. Navíc věříme, že za posledních 10 let je úroveň a množství služeb, které dostávají naši členové za své příspěvky, neustále rostoucí.

V posledních letech však dochází k akceleraci růstu nákladů, které již nejsme schopni kompenzovat pouze jejich efektivním řízením. Rostou ceny energií, služeb, výrazně se zvyšují mzdy či nájemné. Našim cílem je dále zvyšovat kvalitu služeb poskytovaných našim členům a proto jsme se rozhodli přistoupit od 1.9.2019 k plošnému zvýšení členských příspěvků. Jsme přesvědčeni, že i přes toto zvýšení, zůstane plavání sportem pro všechny a že neúměrně nezatíží Vaše rodinné rozpočty.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a věříme, že spolu zažijeme spoustu nezapomenutelných let.

Za výkonný výbor Plaveckého klubu Zlín z.s.

Ing. Ivo Benda
Předseda

Vyhledávání

Kontakt

PLAVECKÝ KLUB ZLÍN® z. s.
Hradská 854
761 05 Zlín

e-mail

info@zlinswim.cz