Sportovní třídy
Sportovní třídy
Termínová listina ST 2019/20
20.11.2019 13:57:06
Přehledná tabulka s termíny závodů a jiných akcí které Sportovní třídy čekají ve školním roce 2019/20.
Termínová listina 2019/20
6.A |
| TERMÍNOVÁ LISTINA | podzim 2019 | |
SRPEN | 26.8-30.8. | Zahajovací soustředění | Zlín | |
ZÁŘÍ | 6. 9. | Celodenní klubová hra | utajeno | |
| 28.9. | Havířovská cena | Havířov,25m | |
ŘÍJEN | 12.-13.10 | Malá cena Nového Jičína | Nový Jičín, 25m | |
| 19.10. | VC Prostějova |
| |
| 26.10. | Dlouhé tratě (výběr) | Prostějov 25m | |
| 29. – 30.10. | Podzimní prázdniny | individuálně | |
31.10.-4.11. | Podzimní soustředění (výběr) | Gothal, SK | ||
LISTOPAD | 2. 11. | Trojutkání (ZL-Pro-Ol) | Prostějov, 25m | |
| 9.11. | Podzimní KPŽ ml. Žactvo (08) | Vyškov, 25m | |
| 23.-24.11 | Podzimní KPŽ st.žactvo (07) | Zlín 25 | |
| 30.11. | Zimní Pohár Moravy (ročník 2008) | Třebíč | |
PROSINEC | 7.-8.12. | Zimní MČR (ročník 2007) | Prostějov | |
| 23.12. – 3.1. | Vánoční prázdniny | Plaveme individuálně | |
LEDEN | 6.1. | Zahájení letní sezony | ||
ÚNOR | 2.-7.2.2019 | Lyžařské soustředění | Kohútka | |
|
| Může být doplněno o další závody - např. Polsko | ||
4. A – 5.A. |
|
TERMÍNOVÁ LISTINA |
Podzim 2019 | |
SRPEN | 26.8-30.8 | Zahajovací soustředění | Zlín | |
ZÁŘÍ | 6.9. | Celodenní klubová hra | utajeno | |
| 28.9. | Státní svátek | neplaveme | |
ŘÍJEN | 12.10. | Vyškovský hrošík (roč.09-10) | 25 m bazén | |
| 19.10 | Přebor nejmladšího žactva (jen 4.ST) | Zlín | |
| 19.10. | VC Prostějova jen 5.třída | Prostějov,25 | |
| 29.-30.10. | Podzimní prázdniny | neplaveme | |
LISTOPAD | 2. 11. | Trojutkání (ZL-Pro-Ol) | Prostějov | |
| 9.11. | Podzimní KPŽ ml.žactvo(roč.08-09) | Vyškov | |
PROSINEC | 30.11-1.12. | Zimní Pohár Moravy (ročník 2009) | Prostějov | |
| 30.11. | Zimní Pohár Moravy (ročník 2008) | Třebíč | |
| 23.12. – 3.1. | Vánoční prázdniny | neplaveme | |
LEDEN | 6.1. | Zahájení letní sezony | ||
ÚNOR | 2.-7.2.2020 | Lyžařské soustředění | Kohútka | |
|
| Může být doplněno o další závody – např. Polsko | ||
7.A + 8.A. + 9.A. |
| TERMÍNOVÁ LISTINA | podzim 2019 |
| |
SRPEN | 26.8.-30.8. | Zahajovací soustředění | Zlín |
| |
ZÁŘÍ | 6. 9. | Celodenní klubová hra | utajeno |
| |
| 28.9. | Havířovská cena (7.ST +8.ST)) | Havířov,25m |
| |
| 28.9.-4.10. | Soustředění SCM (jen výběr SCM) | Trutnov |
| |
ŘÍJEN | 5.-6.10. | VC Trutnova (jen SCM) | Trutnov 25m |
| |
| 4.-5.10. | VC Kopřivnice (výběr 8.+9.ST) | Kopřivnice, 25m |
| |
| 12.-13.10 | Malá cena Nového Jičína | Nový Jičín, 25m |
| |
| 19.10 | VC Prostějov (05 a ml.) | Prostějov, 25m |
| |
| 26.10. | Dlouhé tratě | Prostějov 25m |
| |
| 28. – 30.10. | Podzimní prázdniny | Plaveme individuálně |
| |
| 31.10.-4.11. | Podzimní soustředění (výběr) | Gothal, SK |
| |
LISTOPAD | 2.11. | Trojutkání (ZL-Pro-Ol) | Prostějov |
| |
| 2.-3.11. | Axis Cup (výběr) | Jihlava |
| |
23.-24.11 | Podzimní KPŽ st. Žactva(07-05) | Zlín 25 m |
| ||
| 30.11.-1.12. | Vánoční cena | Zlín |
| |
PROSINEC | 7.-8.12. | Zimní MČR 14ti letého žactva(2005) | Ml. Boleslav |
| |
| 7.-8.12. | Zimní MČR 13ti letého žactva(2006) | Kopřivnice |
| |
| 7.-8.12. | Zimní MČR 12ti letého žactva (2007) | Prostějov |
| |
| 12.-15.12. | M-ČR dorostu a dospělých | Plzeň,25m |
| |
| 23.12. – 3.1. | Vánoční prázdniny | individuálně |
| |
LEDEN | 6.1. | Zahájení letní sezony |
| ||
ÚNOR | 2.-7.2.2019 | Lyžařské soustředění | Kohútka |
| |
|
| Může být doplněno o další závody – např. Polsko |
| ||