Archiv článků

Aktuální výsledky

Zlínští žáci plavali na Jarní ceně Prahy

28.04.2010

V sobotu 24.4.2010 se zlínští mladí plavci zúčastnili silně obsazených závodů o Velkou cenu Prahy. Závodů se zúčastnila většina nejlepších českých plavců v kategorii starších žáků.

Nejúspěšnější ze zlínských byl opět Jan Malůš, který stál čtyřikrát na stupních vítězů. Na 50 znak a 50 volný způsob vybojoval druhá místa, na 100 a 200 volný způsob byl třetí. K tomu připojil ještě 4 místo na 100 znak.

Do desítky se umístili ještě Gabriela Chudárková, 8.místo na 200 motýlek a 9.místo na 100 motýlek, Lukáš Macek, 9.místo na 100 motýlek a 10.místo na 200 polohovku, Kristýna Kolářová 9.místo na 200 volný způsob, Magda Juřicová 10.místo na stejné trati a Petra Vybíhalová 10.místo na 50 znak.

Nejen oni, ale i další naši plavci si udělali řadu nových osobních rekordů a vyzkoušeli si bazén, na němž budou za 8 týdnů bojovat o medaile na Mistrovství České republiky staršího žactva.