Archiv článků

Aktuální výsledky

MČR mladšího žactva Brno

27.06.2016 10:58:30

Poslední červnový víkend 25. - 26. 6. 2016 se v Brně uskutečnilo Mistrovství ČR v plavání v kategorii dvanáctiletých, na kterém se prezentovalo 6 plavců z Plaveckého klubu Zlín z.s.  - Jakub Prusenovský, Filip Mezík, Lucie Sobotíková, Lucie Lukášíková, Lenka Gabrhelíková a Izabela Tomšů.
Všechny tato děti si na závěr plavecké sezóny vylepšily svá osobní maxima.

Nejhodnotnější výkon předvedla Lucie Sobotíková, které bronzová medaile proplavala mezi prsty a o pouhé 2 setiny sekundy obsadila 4. místo. Zaplavala však na 100 Z skvělý osobní výkon 1:13,90.
Další výborné výkony předvedli: Lucie Sobotíková: 8. místo na 200 Z, 10. místo 50 VZ a 12. místo 200 M, Filip Mezík, který si zlepšil svůj čas na 1500 VZ o 50 sekund a skončil na 15. místě, Jakub Prusenovský 9. místo na 200 P.
Dívčí štafeta ve složení: Sobotíková, Gabrhelíková, Lukášíková, Tomšů obsadila na 4 x 50 VZ i 4 x 50 PZ shodně 7. příčku.