Archiv článků

Aktuální výsledky

VC Brna

12.11.2012 11:50:06

Tři medaile si vybojovali závodníci plaveckého klubu Zlín na mezinárodních závodech o Velkou Cenu Brna, která byla současně předposledním kolem Českého poháru.

Na mítingu startovali nejlepší plavci z České republiky a kvalitní konkurence z Maďarska, Polska a Slovenska.

Markéta  Strapková získala druhé místo na 50m VZ v novém oddílovém rekordu v čase 25,98  a třetí místo na 50m znak za 28,92. Karel Beníček  na 50m znak obsadil rovněž třetí místo za 26,17.  Oba závodníci prokázali, že patří mezi českou plaveckou špičku. Sedmé místo získal Eduard Ullmann na 200m prsa  za 2:21,83.

Mezi dospělými se prosadili i dorostenci. Diana Rochovanská obsadila osmé místo na 200m prsa v čase 2:39,02 a dvakrát desáté místo na 50m a 100m prsa v časech 34,08 a 1:13,91. Jan Jelínek získal  desáté místo na 100m prsa za 1:06,47 a jedenácté místo na 200m prsa za 2:24,75.