Archiv článků

Aktuální výsledky

6. kolo čekého poháru Jihlava

05.11.2012 13:55:21

Šesté kolo českého poháru v plavání proběhlo  o víkendu v Jihlavském 25m bazénu za účasti většiny závodníků  české plavecké špičky. Markéta Strapková a Karel Beníček, oba členové plaveckého klubu Zlín, potvrdili svoje ambice a přivezli do Zlína celkem  tři medailová umístění.

Markéta  zvítězila v obou znakařských sprintech na 50 a 100m v časech 29,28 a 1:03,12.  Karel  vybojoval druhé místo na 50m znak v letošním zatím nejlepším čase 26,10  a na 100m znak obsadil čtvrté místo za 56,57.

Mezi nejlepšími osmi závodnicemi se umístila Diana Rochovanská na 50m  prsa a nejlepší osobní výkony si vytvořili Robin Blažek a Jan Jelínek.

Příští týden se uskuteční v Brně  sedmé kolo českého poháru a současně poslední nominační závod  na mistrovství Evropy, kde bychom si přáli uspět co nejlépe.