Archiv článků

Aktuální výsledky

Liga 2012 - Finále Plzeň

24.04.2012 10:21:23

Ve finálovém kole plavecké ligy, které se konalo o víkedu v Plzni, obsadili hoši plaveckého klubu Zlín sedmé místo.
Do výsledku se promítla neúčast nemocného Honzy Hutáka a i když všichni odvedli bojovné výkony, na lepší umístění to nestačilo. Nejlépe si tentokrát vedl Martin Tomášek když zvítězil na 1500m volným způsobem v novém osobním rekordu, na 400m obsadil třetí místo a na  200m volným způsobem páté místo. Karel Beníček získal šestí místo na 100 a 200m znakem. Do desátého místa bodoval Jan Jelínek na 100 a 200m prsa. Nejlepší osobní výkony si vytvořili: Robin Blažek, Patrik Hovorka, Stanislav Strnad a Tomáš Michalica.

Příští víkend startují zlínští plavci na Velké Ceně Ostravy, která je součástí českého poháru a jedním z kvalifikačních závodů na mistrovství Evropy.